KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Her Zaman Daha İyisini Sunmak ve Daha Profesyonel Olmak İçin Çok Çalışıyoruz...
İnternet teknolojileri alanında, gelişen dünya trendlerini de yakından takip ederek, müşterilerimize profesyonel ve çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz.

Kalite Politikamız

Geliştirdiğimiz her yeni projenin yaklaşık %80'i referans yoluyla, müşteri memnuniyeti sayesinde bize ulaşmaktadır. Bizim asıl odak noktamız, aldığımız projenin belirtilen sürede  ve mükemmel bir şekilde tamamlanıp, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve bu yeni müşterimizin de aynı şekilde bizlere referans olabilmesidir. 

 

İşte Site olarak, internet ve yazılım sektöründe uzun yıllardır edindiğimiz sektör tecrübelerimizi harmanlayarak bireysel ve kurumsal kullanıcıların ihiyaçlarına yönelik web yazılım, web tasarım, e-ticaret, B2B ve yazılım entegrasyonları hizmeti sunan, internet dünyasındaki son gelişmeleri de takip ederek bunları kullanıcılarına aktararak yazılım sektörüne önemli katma değerler üreten bir yazılım firmasıyız. 


Vizyonumuz;
Müşterilerimizin, bilgi teknolojisi çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir işbirligi içinde sunduğumuz ürünlerden en yüksek katma değeri almalarını sağlamaktır. Bu hedefe ulaşmak için, farklı konularda uzmanlaşmış, yetkin teknik ekibimiz ile ürün bağımsız kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden müşterilerimiz ile birlikte kalkınmayı vazgeçilmez koşul olarak görmekteyiz.

 

Misyonumuz;
Müşterilerimiz için yarattığımız değeri sürekli arttırmayı hedefleyen bir hizmet şirketi olarak müşterilerimizin memnuniyet çizgisinin sürekliliğini sağlamak ve en üst düzeye çıkarmaktır.