MÜŞTERİ HİZMETLERİ & DESTEK

Sadece satış esnasında değil, satış sonrasında da verdiğimiz hizmetlerle siz değerli müşterilerimizin
daima yanındayız. Gelişmiş özelliklere sahip web projelerimizle, işinizi kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz...

Sıkça Sorulan Sorular

Bir Çok Web Sitesi Hizmeti Sunan Firma Mevcut, İşte Site'yi Neden Tercih Etmeliyim?

Günümüzde kurumsallıktan uzak bir çok kişi veya kişiler kurumsal web sitesi, e-ticaret, B2B, veya diğer web çözümleri geliştirdiğini iddia ederler. Bir Web yazılım alt yapısını yönetmek ve ihtiyaçlara anında cevap verebilmek bilgi ve tecrübe ile yapılabilmektedir.

 

Bu sorunun cevabını merak edip okuyorsanız profesyonel bir sürece ihtiyacınız var demektir.Her şeyi yapabileceğini iddia eden satıcılardan uzak durmanızı tavsiye etmekteyiz ve herhangi bir sorun veya hata esnasında muhatap bulma olasılığınızın oldukça düşük olacağını bilmeniz gerekmektedir. 

 

2007 yılından bu yana yaşamış olduğumuz tecrübelerimiz gösterdi ki bir çok "bilişim uzmanı!" ve firma, sektörde reklam vb. kanallarla adından söz ettirip sonrasında maalesef müşterilerini mağdur ederek bu sektörden çekilmelerine şahit olmaktayız. Halen sektörde değişik isimlerle bu sitelerin varlığını duyuyoruz. Web hizmeti almadan önce şikayet sitelerinde firmaların şikayetlerini incelemenizi öneririz. Web sitenizi aktifleştirdikten sonra müşterilerinizin sitenizi ziyaretinde önemli olduğunu unutmayınız.

 

Ücretli reklamlarla google, yandex vb. aramalarda hızlıca yükseleceğinizi iddia eden firmalara itibar etmemenizi ve 1000+ müşterisine uzman ekibi ve sektör tecrübesi ile hizmet veren İşte Site'yi tercih etmenizi öneririz.

Bazı Web Tasarım Firmaları Ömür Boyu Ücretsiz Olduğunu Söylüyor, İşte Site'de de Ücretsiz mi?

Web yazılım ürünlerimizin tamamında satış sözleşmemizde belirtildiği üzere hata ve problemlere karşı bir yıl ücretsiz teknik destek verilmektedir. Diğer yıllar için ise destek hizmeti talebinde bulunan müşterilerimiz için konu kapsamına göre teklif sunulmaktadır ve bu süreçte herhangi bir satın alma zorlaması söz konusu değildir.

 

Ömür boyu hiç bir ücret ödemeden web sitenizi kullanabileceğinizi söyleyen yalan beyanlara kanmayınız. Alan adı, Hosting(Barındırma), SSL ve Sabit IP hizmeti için bir firmadan kesinlikle süreli hizmet almak zorundasınız ve bu hizmetlerin ücreti dünyanın her yerinde kiralama esasına dayanmaktadır.

 

Bu hizmetler ücretsiz olmadığı gibi, böyle bir taahhüdü yazılı anlaşma ile belirtemezler çünkü yalanlarını belgelemiş olurlar. Bu gibi sahtekarlıklara lütfen kanmayın ve mağdur olmayınız. Arama motorlarında firma adı ve şikayet olarak aratarak mağdurlarının şikayetlerini okuyabilirsiniz.

Paket Web Yazılımlarınızın Fiyatları Nelerdir?

İhtiyaçlarınıza göre farklı kurumsal web yazılım, e-ticaret, B2B vb. paket yazılım çözümlerimiz bulunmaktadır. İlgili ürünler sayfamızdan aralarındaki farkları ve fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

Kurulum Süreci ve Değişiklikler konusunda Sizden Nasıl Destek Alabiliriz?

Yazılım çözümlerimizi satın almış müşterilerimiz için düzenlediğimiz, ücretsiz eğitimlere katılabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde, dilediğiniz zaman destek ekibimize talebinizi ileterek destek alabilirsiniz. Dilerseniz destek sayfamız ve youtube kanalımızda yer alan yardım videolarımızı izleyerek bilgi edinebilirsiniz. İşte Site ekibi olarak, tüm süreçlerinizde yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

İnternet Siteleri Hakkında Bilgim Yok, Web Sitemi Kendim Yönetebilir miyim?

İşte Site web yazılım ekibi tarafından geliştirilen yönetici paneli sistemi, kullanımı en kolay sistemlerinden biridir. Panel içi bilgilendirmeler, ücretsiz eğitimler ve destek alabileceğiniz destek ekibimiz ve video eğitimlerimiz ile sorunsuz bir şekilde sistemleri kullanabileceğiniz bir ortam sağlamaya çalışmaktayız.

Satın Alım Gerçekleştikten Ne Kadar Sonra Web Sitemiz Aktif Edilmektedir?

Web paketlerimizden her hangi birini satın almanız durumunda sisteminiz en geç 3 iş günü içerisinde test işlemleri de tamamlanıp, ilgili alan adınızla ilişkilendirip aktif duruma gelmektedir. Aktif duruma gelen sisteminizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hizmetlere ek olarak satın aldığınız modüller var ise sistem kurulumunuz tamamlandıktan sonra size belirtilen sürelerde bu ek modüllerin geliştirme işlemi de tamamlanıp, test işleminden sonra yayına açılacaktır.

Şu Anda Aktif Olarak Kullanmış Olduğumuz Bir Web Sitemiz Var. Sizin Alt Yapınıza Geçebilir miyiz ve Mevcut Verileri Aktarabiliyor musunuz?

Farklı bir sistem kullanan müşterilerimizin verilerini, kullandığı sisteme göre değişen zaman aralıklarında eksiksiz bir şekilde yeni sistemine geçirebiliyoruz. Bu süreçte web veya eticaret siteniz kapalı kalmaması için dns çalışmalarını tüm işlemler tamamlandıktan sonra yapıyoruz. Buna ek olarak Xml veya Excel formatında taşıma işlemi de gerçekleştirebiliriz. Kullandığınız sistem üzerinden ürünlerinizi belirtilen formatlardan biri ile alabiliyorsanız taşıma işlemlerini dakikalar içerisinde tamamlayabiliriz.

Sitenizde Kredi Kartı Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?

Kredi kartı ile gerçekleşen işlemlerin güvenliği, SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. SSL sertifikası ile şifrelenen kart bilgileri otomatik olarak işlemi gerçekleştirecek olan bankaya şifreli olarak iletilir ve işlem sonucu sisteme kaydedilir. Tüm işlemlerde hiçbir kredi kartı bilgisi sistemde tutulmaz. Bu sebeple ne siz, ne personeliniz ne de İşte Site ekibi kart bilgilerine hiçbir şekilde erişemez.

E-Ticaret Paket Yazılım Sisteminiz Hangi Ödeme Seçeneklerini Desteklemektedir?

Kredi Kartı, Banka Havalesi / EFT, Kapıda ödeme seçenekleri, HepsiPay, PayU, iPara, Iyzico, TürkPara gibi en yaygın ödeme seçenekleri sistemlerimizde aktif olarak kullanılmaktadır.

Birden Fazla Alan Adı / Domain Kullanabilir miyiz? 

Web siteniz için bir adet ana domain belirlemeniz gerekmektedir. Diğer domainleriniz içinde sınırsız yönlendirme yapabilirsiniz. Yönlendirilen tüm domainler ana domain adı altında açılacaktır.

Web veya E-Ticaret Sitemizi Kullanmış Olduğumuz Muhasebe Programı İle Entegre Çalışması Mümkün Olabilir mi?

İşte Site aktif olarak Logo, Nebim, Mikro, Atiker Yazılım, Eta gibi ülkemizde en çok kullanılan muhasebe programları ile entegre çalışabilmektedir. Versiyon, sürüm detayları ve tam liste için satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Bu gibi firmalar dışında özel olarak kendi muhasebe programınız ile entegrasyon bir süreç gerektirmektedir ve bu da uzman ekibimiz yardımı ile mümkündür.

Web Paketleriniz Google, Yandex vb. Arama Motorları İle Uyumlu mudur?

Tüm web yazılım paketlerimiz arama motorlarının belirlemiş olduğu yazılım kurallarına uygun bir şekilde geliştirilmiştir. Google Analytics üzerinden raporlama ve dönüşüm takibi yapabilirsiniz.

E-Ticaret Sisteminde Sanal Pos Alabilmek İçin Firma Olmak Zorundamıyım?

Evet, şahıs firması da olsa bir firmanızın olması gerekmektedir. Çünkü kredi kartı ile ödeme aldığınızda mutlaka fatura kesmeniz gerekmektedir. Sanal pos firmaları, vergi mükellefi olmayanlara sanal pos vermemektedirler. Firmanız yoksa bile paket satın alabilir sonrasında firma açılışı yapıp ödeme yöntemlerini ekleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz şirketin statüsü ise fark etmez. Şahıs, anonim ya da limited şirket sahipleri e-ticaret sitesi kurabilirler. Daha detaylı bilgi için satış ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Kendime/Şirketimize Ait E-posta Hesabımız Olacak mı?

Elbette, tamamen şahsınıza veya şirketinize özel seçtiğiniz plan dahilinde e-posta hesabı hakkınız bulunmaktadır. Örnek: adsoyadınız@alanadiniz.com

Sunucularınız Performans Açısından Yeterince Hızlı mıdır? Herhangi Bir Problem Yaşar mıyız?

Sunucularımız web yazılım altyapısı için özel olarak optimize edilmiş yüksek performanslı sunuculardır. Normal web hostingden çok daha farklıdır. Performans düşüklüğü yaşanmaması için mail hizmetimiz farklı bir sunucumuz tarafından sağlanmaktadır. Yedekleme, Firewall ve DDOS önlemlerinin tümü alınan hizmete dahildir.