MÜŞTERİ HİZMETLERİ & DESTEK

Sadece satış esnasında değil, satış sonrasında da verdiğimiz hizmetlerle siz değerli müşterilerimizin
daima yanındayız. Gelişmiş özelliklere sahip web projelerimizle, işinizi kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz...

Müşteri Yorumları

Mutlu Müşterilerimiz

HAKKIMIZDAKİ DİĞER YORUMLAR

Sizde Bir Yorum Yazın
Gerçekten güzel çalışan firma.Kesinlikle tavsiye ederim. Çoğu firmaya göre abartılı paralar alıp işlerini yarım yapmıyorlar. Destek talebi hızlı ve çözüm odaklı.

Davut Yılmaz

EMD Makina
02.11.2018
Sizlerle uzun senelerdir beri çalışmaktan menuniyet duyuyoruz. Her sorunumuza hızlı ve güvenilir şekilde cevaplayarak, çözümler sunmanıza, alternatifler üreterek bizlere maddi ve manevi kazançlar sağlayan ekibinize, yıllar geçtikçe kendinize ve bizlere sağladığınız tecrübelere çok minnettarız. Her geçen yıl bir basamak daha büyüyen bu firma ile birlikte çalışmak, bizim en büyük kazançlarımızdan biri.

Ömer Uzun

Sağlık Ecza Deposu
08.10.2018
Birlikte çalışmaya başladığımız günden beri desteklerinizi esirgemediğiniz ve tam vaktinde sorunlarımıza ve yardımımıza yetiştiğiniz için teşekküler, iyiki varsınız.

Selçuk Metinyurt

Sigortacı Sigorta
05.10.2018
Mükkemmel bir müşteri hizmetleri var anında cevap alabiliyoruz ve sıkıntı yaşanan tüm konularda hemen detaylı bilgilendirmeler yapmaları ise süper. Tüm çevreme de söylüyorum. Teşekkürler! İşte Site ekibi.

Ali Küçük

İlkem Mobil
07.09.2018
Merhaba, oldukça amatör bir şekilde, alan adı ve hosting nedir bilmeyen biri olarak web sitesi açmak için sizlerle iletişime geçtiğimde beni karşılayan, doğru bir şekilde yönlendiren, sorduğum her soruya büyük bir profesyonellikle cevap veren ve bilgilendiren destek ekibinize en içten teşekkürlerimi iletmek isterim. Saygı ve sevgilerimle...

Mustafa Aslan

Kültür Gıda
02.07.2018
Enerji sektörüne ürün ve hizmetler üreten sektörünün öncü markalarından biriyiz, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun bir şekilde hizmet sunmaktayız. Bu ilkelerin gereğini yerine getirme amacıyla teknolojik bir çözüm arayışına girdik ve İşte Site yazılım çözümlerini kullanmaya başladık. Destek ekibi samimi ve ilgili. Ayrıca bilişim alanında bizlere yardımcı olma konusundaki inovatif yaklaşımları için teşekkür ederiz.

Fırat Çakıcı

Tebaş Enerji
02.05.2018